Babacan Premium Residence For Rent

Babacan Premium Residence For Rent

Ekim 19, 2023 0 Yazar: admin

Babacan Premium Residence For Rent

BABACAN PREMUM TOWER

Babacan Premium’u inşa ederken İstanbul’dan ilham aldık ve hem İstanbul’a sembol bir yapı hem de geleceğe değerli bir miras bırakmak istedik… İki kıtayı birleştiren büyük kentte; yaşamı, işi ve sosyal hayatı aynı projede buluşturduk.

Birbirinin yatırım değerini besleyen Residence, Terrace, Tower, Home Office, Mall ve Suites’den oluşan karma bir proje…

İş, aile, doğa, yaşam…Geçmiş ile geleceğin, lüks ile konforun, estetik ile uyumun, doğa ile çağdaş mimarinin ideal karışımı… Babacan Premium’da hiç bir şey için hiç bir şeyden vazgeçmek zorunda değilsiniz.

İki etap şeklinde planlanan Babacan Premium 6 blokta 1.400 konut ve 115 ticari üniteden meydana geliyor. Babacan Premium’da 1+0 ve 1+1’ler mimarisi ve giriş çıkışı ayrı olan kulede, 2+1 ve 3+1’ler diğer 3 blok olan aile rezidanslarında yer alıyor

OLANAKLAR

SOSYAL ALANLAR

PREMIUM EĞLENCE

Boş zamanların yerini eğlenceli anlar alacak

Farklı ilgi alanları düşünülerek hazırlanmış alternatifli sosyal yaşam konseptlerinde günün stresinden uzak, sevdiklerinizle keyifli anlar…

PREMIUM YAŞAM

Şehrin ortasında bahçe keyfi

Ailenizle birlikte huzur dolu anlar geçirmek ve tazelenmek… Babacan Premium’un sizlere sunduğu güzelliklerden sadece biri.

PREMIUM CLUB

Burada spor geçici bir heves değil

Güne sporla başlamak gibisi yok.

PREMIUM KIDS CLUB

Çocukların eğlenceli dünyası

Sinema Odası, Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Alanları, PlayStation Odası ve Açık Çocuk Yüzme Havuzu gibi eğlenceli ortamlar çocukların vazgeçilmezi olacak.

Babacan Premium Projesine Yakın Hastaneler

Beylikdüzü Medilife Hastanesi, Medicana International, Beylikdüzü Kolan Hospital, Özel Esencan Hastanesi, Özel Medilife Hastanesi, Beylikduzu Ozel Kolon Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Özel Beylikdüzü Tıp Merkezi, Özel Doğa Hospital, Dünyagöz Hastanesi, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Avrupa Tıp Merkezi, Hale Ishakoğlu Kızılay Hastanesi, Mediplus Tıp Merkezi, Koç Diyaliz Merkezi, Bir İnci Göz Hastanesi, Doğa Hospital, Medi Life Hospital

Babacan Premium Projesine Yakın Okullar

Özel Kavram Temel Lisesi, Avrupa Boğaziçi Koleji, Özel Eğitim Bilimleri Temel Lisesi, Özel Beylikdüzü Final Temel Lisesi, Özel Era Teknik Koleji, Özel Beylikdüzü Uğur Temel Lisesi, Kirac İmkb Tek.End.Meslek Lisesi, Okyanus Koleji, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi, Borusan Asım Kocabıyık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Recep Güngör Anadolu Lisesi, Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi, Mektebim Okullari (Beykent), Beylikdüzü Mektebim Okulları, YÜZ 12 ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ, Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi, Pınarkule Ortaokulu, 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi, Gürpınar IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Şehit Bilal Özcan İlkokulu, Siteler Ilkogretim Okulu, Altinyildiz İlkokulu, Beykoop Ali Cebi Ortaokulu, Haydar Aslan İlköğretim Okulu, İmkb Orta Okulu, Mehmet Gesoğlu İlköğretim Okulu

Babacan Premium Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Semerkand Line AVM, Koçtaş AVM, Marmara Park, Beylikdüzü Migros AVM, Perlavista Avm, İstanbul Outlet Center, Beylicium, Nmerkez AVM, Media Markt, CarrefourSA, Han Plus, Beyaz City AVM, Bauhaus, White Corner AVM, Marka City, Perlavista Cinemapink, Istanbul Residance

Gayrimenkul Yatırımı

Türkiye

Kira geliri elde etmek veya yeniden satışta potansiyel kar elde etmek için güvenilir bir yatırım mı arıyorsunuz? Özenle seçilen geniş portföy ağımız tüm bu beklentilerinizi karşılamaktadır. ÇINAR GAYRİMENKUL , geleneksel yatırım danışmanlığının ötesinde hizmet standartları ile müşterileri için yatırım sürecini karlı olduğu kadar konforlu bir hale getirmektedir. Bizimle iletişime geçerek deneyimli uzmanlarımızdan ücretsiz destek ve yatırım önerileri alabilirsiniz.

Babacan Premium’u inşa ederken İstanbul’dan ilham aldık ve İstanbul’u hem sembolik bir yapı hem de geleceğe değerli bir miras olarak bırakmak istedik… İki kıtayı birbirine bağlayan büyük bir şehirde; Hayat, iş ve sosyal hayatı tek bir projede birleştirdik.

 Yatırım değeri ile birbirini besleyen rezidans, teras, kule, home ofis, alışveriş merkezi ve dairelerden oluşan karma bir proje…

 iş, aile, doğa, yaşam…Geçmişle geleceğin, lüksle konforun, estetikle uyumun, doğayla çağdaş mimarinin mükemmel birleşimi… Babacan Premium’da hiçbir şey için hiçbir şeyden vazgeçmenize gerek yok. İki etap olarak planlanan

 Babacan Premium, 6 blok içerisinde 1. sırada yer aldı.400 konut ve 115 ticari alandan oluşmaktadır. Babacan Premium’da 1+0 ve 1+1 ayrı mimariye sahip giriş çıkışlı bir kulede, 2+1 ve 3+1 ise diğer 3 blokla birlikte aile konutlarında bulunuyor.

 Hizmetler

 SOSYAL ALANLAR

 PREMIUM EĞLENCE

 Boş zamanın yerini eğlence alıyor

 Farklı ilgi alanlarına göre tasarlanmış alternatif sosyal yaşam konseptlerinde, günlük stresten uzakta, sevdiklerinizle keyifli anlar…

 PREMIUM HAYAT

 Ortada bahçe keyfi of the city

 Ailenizle sakin anlar geçirin ve dinlenin… Bu Babacan Premium’un size sunduğu büyülerden sadece biri.

 PREMIUM CLUB

 Spor burada popüler değil

 Güne sportif bir başlangıç ​​gibisi yok.

 PREMIUM KIDS CLUB

 Çocuklar için eğlence dünyası

 sinema odası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, PlayStation salonu ve açık çocuk havuzu gibi eğlence olanakları çocukların vazgeçilmezi olacak.

Proje Hakkında

Babacan Premium

Babacan Premium projesi,  Babacan Yapı tarafından, Esenyurt’ta hayata geçirilen konut projesidir. Projede 1216 adet konut bulunuyor. Yeşil alanlarının tasarımı ile şehrin ortasında bahçe keyfi yaşatan proje, 50 m² ile 200 m² arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.  1216 adet daire seçenekleri ile İstanbul’daki konut projeleri arasında yer almaktadır.

Stilize Edilen Özel Alanlar Babacan Premium’da

Esenyurt’ta yer alan konut projesinde %60’ı kaplayan yeşil alanlar ile sosyal alanlar sizleri karşılamaktadır. Doğadan esinlenen yapısı ile dikkat çeken projede, özenle seçilmiş ağaç ve bitki türleri,  önde gelen peyzaj mimarları tarafında tasarlanmıştır. Yeşil alanların fazlalığı ile ön plana çıkan konut projesinde kamelya, yapay göletler, yasemin havuzları ve süs şelaleleriyle stilize edilen özel alanlar sizleri bekliyor.

7/24 güveliği ile kontrol altında hissedeceğiniz projede tüm risklerden uzak, rahat bir nefes alacaksınız. Profesyonel güvenlik hizmeti ile korunduğunuz projede, keyifli zaman geçirerek, huzur ile evlerinizde zaman geçireceksiniz. Projenin özellikleri ile tek kapıdan giriş sağlayıp, 7/24 aktif olan kamera sistemi, yangın ve duman uyarı sensörleri ile tüm risklerden uzak, kontrol altında tutuluyorsunuz.

Babacan Premium ile Boş Zamanınızı İyi Değerlendirin!

Babacan Premium projesinde giyinme odası, ebeveyn banyosu ve balkon olan dairelerle, teras olan daire seçenekleri bulunuyor. Isınmanın,  merkezi ısıtma sistemi ile sağlandığı konutlarda ısı pay ölçer sistemi de uygulanmış.

Projede, farklı ilgi alanları düşünülerek hazırlanan sosyal alanlar mevcut. Yapay gölet, açık yüzme havuzu, dans salonu gibi alanları ile boş zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Projede aynı zamanda eğitim binası yer almaktadır. Bu bina; 1 bodrum, zemin ve 3 kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Konut projesinde, tahsisli bahçe alanının bulunduğu eğitim kurumu alanı mevcuttur.

Karma Yapıya Sahip Konut Projesi

1+0 ve 1+1 residence daireler için ayrı 2+1 ve 3+1 daireler ve home office daireler için olmak üzere 3 adet giriş çıkış vardır. Proje, birbirinin yatırım değerini besleyen Residence, Terrace, Tower, Home Office, Mall ve Suites’den oluşan karma bir yapıya sahip konut projelerindedir.

Proje içerisinde yer alan birçok alternatif ile hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Proje, doğa ile çağdaş mimarinin ideal karışımı olarak ön plana çıkan, İstanbul konut projeleri arasında yer almaktadır.

Proje Hakkında

İstanbul’da 1400 Daireli Proje: Babacan Premium

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Babacan Premium konut projesi Babacan Yapı tarafından hayata geçirildi. 2015 yılı Eylül ayında yapımına başlanan projenin 1. etabında 2018 yılı Haziran ayında 2. etabında ise 2018 Eylül ayında yaşam başladı. 28.500 metrekare arsa alanı üzerinde 6 blok olarak tasarlanan projede 1.400 adet konut ve 115 adet ticari ünite yer alıyor. Rezidans, teras, home ofis, alışveriş merkezi ve süit dairelerden oluşan karma projenin site özellikleri arasında % 60 yeşil alan, çocuk oyun alanları, yapay gölet, açık yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları, açık ve kapalı otopark ve kameralı güvenlik hizmeti yer alıyor. Babacan Premium konut projesinde ayrıca dans salonu, sauna, fitness merkezi, sprinkler sistemi, lobi ve resepsiyon hizmeti gibi ayrıcalıklar da bulunuyor.

Toplu ulaşımın hemen yanında

İstanbul’un Esenyurt ilçesinin Adile Naşit Bulvarı üzerinde yükselen Babacan Premium konut projesi kentin ana arteri olan E-5 karayoluna 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafedeki avantajlı konumu ile öne çıkıyor. Ancak proje konumundan İstanbul merkez ilçelerine ulaşım özellikle yoğun saatlerde 40 dakikayı aşabiliyor.

Modern ve estetik mimari

Babacan Yapı’nın, Esenyurt’ta bir fabrika arsasını satın alarak kentsel dönüşüm kapsamında inşasını tamamladığı Babacan Premium projesi, lüks ile konforun ve geçmiş ile geleceğin bir araya getirilmesiyle tasarlanmış. Mimari yapısı ve sosyal yaşam olanakları ile öne çıkan projede ayrıca eğitim alanı olarak tasarlanmış 5 katlı bir okul binası da yer alıyor.

Her yaşam tarzı için konut

Babacan Premium konut projesinde alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arsında değişen 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire seçenekleri yer alıyor. İş, aile, doğa, yaşam konsepti ile tasarlanan projede rezidans daireler, home ofis daireler ve 2+1 ile 3+1 daireler için 3 ayrı giriş çıkış bulunuyor. Ayrıca projede giyinme odası, ebeveyn banyosu ve balkon olan dairelerle, teras olan daire seçenekleri de bulunuyor. Isınmanın merkezi ısıtma sistemi ile sağlandığı konutlarda ısı pay ölçer sistemi de uygulanmış.

Satılık DaireSatılık İşyeriSatılık KonutKiralık DaireKiralık İşyeriİstanbul Emlak İlanlarıİstanbul Satılık Emlak İlanlarıİstanbul Kiralık Emlak İlanlarıİstanbul Satılık Daireİstanbul Kiralık Daireİstanbul Satılık Ofisİstanbul Kiralık OfisSatılık Turistik TesisSatılık ArsaAdalar Emlak İlanlarıAdalar Satılık Emlak İlanlarıAdalar Kiralık Emlak İlanlarıAdalar Satılık DaireAdalar Kiralık DaireAdalar Satılık OfisAdalar Kiralık OfisArnavutköy Emlak İlanlarıArnavutköy Satılık Emlak İlanlarıArnavutköy Kiralık Emlak İlanlarıArnavutköy Satılık DaireArnavutköy Kiralık DaireArnavutköy Satılık OfisArnavutköy Kiralık OfisAtaşehir Emlak İlanlarıAtaşehir Satılık Emlak İlanlarıAtaşehir Kiralık Emlak İlanlarıAtaşehir Satılık DaireAtaşehir Kiralık DaireAtaşehir Satılık OfisAtaşehir Kiralık OfisAvcılar Emlak İlanlarıAvcılar Satılık Emlak İlanlarıAvcılar Kiralık Emlak İlanlarıAvcılar Satılık DaireAvcılar Kiralık DaireAvcılar Satılık OfisAvcılar Kiralık OfisBağcılar Emlak İlanlarıBağcılar Satılık Emlak İlanlarıBağcılar Kiralık Emlak İlanlarıBağcılar Satılık DaireBağcılar Kiralık DaireBağcılar Satılık OfisBağcılar Kiralık OfisBahçelievler Emlak İlanlarıBahçelievler Satılık Emlak İlanlarıBahçelievler Kiralık Emlak İlanlarıBahçelievler Satılık DaireBahçelievler Kiralık DaireBahçelievler Satılık OfisBahçelievler Kiralık OfisBakırköy Emlak İlanlarıBakırköy Satılık Emlak İlanlarıBakırköy Kiralık Emlak İlanlarıBakırköy Satılık DaireBakırköy Kiralık DaireBakırköy Satılık OfisBakırköy Kiralık OfisBaşakşehir Emlak İlanlarıBaşakşehir Satılık Emlak İlanlarıBaşakşehir Kiralık Emlak İlanlarıBaşakşehir Satılık DaireBaşakşehir Kiralık DaireBaşakşehir Satılık OfisBaşakşehir Kiralık OfisBayrampaşa Emlak İlanlarıBayrampaşa Satılık Emlak İlanlarıBayrampaşa Kiralık Emlak İlanlarıBayrampaşa Satılık DaireBayrampaşa Kiralık DaireBayrampaşa Satılık OfisBayrampaşa Kiralık OfisBeşiktaş Emlak İlanlarıBeşiktaş Satılık Emlak İlanlarıBeşiktaş Kiralık Emlak İlanlarıBeşiktaş Satılık DaireBeşiktaş Kiralık DaireBeşiktaş Satılık OfisBeşiktaş Kiralık OfisBeykoz Emlak İlanlarıBeykoz Satılık Emlak İlanlarıBeykoz Kiralık Emlak İlanlarıBeykoz Satılık DaireBeykoz Kiralık DaireBeykoz Satılık OfisBeykoz Kiralık OfisBeylikdüzü Emlak İlanlarıBeylikdüzü Satılık Emlak İlanlarıBeylikdüzü Kiralık Emlak İlanlarıBeylikdüzü Satılık DaireBeylikdüzü Kiralık DaireBeylikdüzü Satılık OfisBeylikdüzü Kiralık OfisBeyoğlu Emlak İlanlarıBeyoğlu Satılık Emlak İlanlarıBeyoğlu Kiralık Emlak İlanlarıBeyoğlu Satılık DaireBeyoğlu Kiralık DaireBeyoğlu Satılık OfisBeyoğlu Kiralık OfisBüyükçekmece Emlak İlanlarıBüyükçekmece Satılık Emlak İlanlarıBüyükçekmece Kiralık Emlak İlanlarıBüyükçekmece Satılık DaireBüyükçekmece Kiralık DaireBüyükçekmece Satılık OfisBüyükçekmece Kiralık OfisÇatalca Emlak İlanlarıÇatalca Satılık Emlak İlanlarıÇatalca Kiralık Emlak İlanlarıÇatalca Satılık DaireÇatalca Kiralık DaireÇatalca Satılık OfisÇatalca Kiralık OfisÇekmeköy Emlak İlanlarıÇekmeköy Satılık Emlak İlanlarıÇekmeköy Kiralık Emlak İlanlarıÇekmeköy Satılık DaireÇekmeköy Kiralık DaireÇekmeköy Satılık OfisÇekmeköy Kiralık OfisEsenler Emlak İlanlarıEsenler Satılık Emlak İlanlarıEsenler Kiralık Emlak İlanlarıEsenler Satılık DaireEsenler Kiralık DaireEsenler Satılık OfisEsenler Kiralık OfisEsenyurt Emlak İlanlarıEsenyurt Satılık Emlak İlanlarıEsenyurt Kiralık Emlak İlanlarıEsenyurt Satılık DaireEsenyurt Kiralık DaireEsenyurt Satılık OfisEsenyurt Kiralık OfisEyüp Emlak İlanlarıEyüp Satılık Emlak İlanlarıEyüp Kiralık Emlak İlanlarıEyüp Satılık DaireEyüp Kiralık DaireEyüp Satılık OfisEyüp Kiralık OfisFatih Emlak İlanlarıFatih Satılık Emlak İlanlarıFatih Kiralık Emlak İlanlarıFatih Satılık DaireFatih Kiralık DaireFatih Satılık OfisFatih Kiralık OfisGaziosmanpaşa Emlak İlanlarıGaziosmanpaşa Satılık Emlak İlanlarıGaziosmanpaşa Kiralık Emlak İlanlarıGaziosmanpaşa Satılık DaireGaziosmanpaşa Kiralık DaireGaziosmanpaşa Satılık OfisGaziosmanpaşa Kiralık OfisGüngören Emlak İlanlarıGüngören Satılık Emlak İlanlarıGüngören Kiralık Emlak İlanlarıGüngören Satılık DaireGüngören Kiralık DaireGüngören Satılık OfisGüngören Kiralık OfisKadıköy Emlak İlanlarıKadıköy Satılık Emlak İlanlarıKadıköy Kiralık Emlak İlanlarıKadıköy Satılık DaireKadıköy Kiralık DaireKadıköy Satılık OfisKadıköy Kiralık OfisKağıthane Emlak İlanlarıKağıthane Satılık Emlak İlanlarıKağıthane Kiralık Emlak İlanlarıKağıthane Satılık DaireKağıthane Kiralık DaireKağıthane Satılık OfisKağıthane Kiralık OfisKartal Emlak İlanlarıKartal Satılık Emlak İlanlarıKartal Kiralık Emlak İlanlarıKartal Satılık DaireKartal Kiralık DaireKartal Satılık OfisKartal Kiralık OfisKüçükçekmece Emlak İlanlarıKüçükçekmece Satılık Emlak İlanlarıKüçükçekmece Kiralık Emlak İlanlarıKüçükçekmece Satılık DaireKüçükçekmece Kiralık DaireKüçükçekmece Satılık OfisKüçükçekmece Kiralık OfisMaltepe Emlak İlanlarıMaltepe Satılık Emlak İlanlarıMaltepe Kiralık Emlak İlanlarıMaltepe Satılık DaireMaltepe Kiralık DaireMaltepe Satılık OfisMaltepe Kiralık OfisPendik Emlak İlanlarıPendik Satılık Emlak İlanlarıPendik Kiralık Emlak İlanlarıPendik Satılık DairePendik Kiralık DairePendik Satılık OfisPendik Kiralık OfisSancaktepe Emlak İlanlarıSancaktepe Satılık Emlak İlanlarıSancaktepe Kiralık Emlak İlanlarıSancaktepe Satılık DaireSancaktepe Kiralık DaireSancaktepe Satılık OfisSancaktepe Kiralık OfisSarıyer Emlak İlanlarıSarıyer Satılık Emlak İlanlarıSarıyer Kiralık Emlak İlanlarıSarıyer Satılık DaireSarıyer Kiralık DaireSarıyer Satılık OfisSarıyer Kiralık OfisSilivri Emlak İlanlarıSilivri Satılık Emlak İlanlarıSilivri Kiralık Emlak İlanlarıSilivri Satılık DaireSilivri Kiralık DaireSilivri Satılık OfisSilivri Kiralık OfisSultanbeyli Emlak İlanlarıSultanbeyli Satılık Emlak İlanlarıSultanbeyli Kiralık Emlak İlanlarıSultanbeyli Satılık DaireSultanbeyli Satılık OfisSultanbeyli Kiralık DaireSultanbeyli Kiralık OfisSultangazi Emlak İlanları Sultangazi Satılık Emlak İlanları Sultangazi Kiralık Emlak İlanları Sultangazi Satılık Daire Sultangazi Kiralık Daire Sultangazi Satılık Ofis Sultangazi Kiralık Ofis Şile Emlak İlanları Şile Satılık Emlak İlanları Şile Kiralık Emlak İlanları Şile Satılık Daire Şile Kiralık Daire Şile Satılık Ofis Şile Kiralık Ofis Şişli Emlak İlanları Şişli Satılık Emlak İlanları Şişli Kiralık Emlak İlanları Şişli Satılık Daire Şişli Kiralık Daire Şişli Satılık Ofis Şişli Kiralık Ofis Tuzla Emlak İlanları Tuzla Satılık Emlak İlanları Tuzla Kiralık Emlak İlanları Tuzla Satılık Daire Tuzla Kiralık Daire Tuzla Satılık Ofis Tuzla Kiralık Ofis Ümraniye Emlak İlanları Ümraniye Satılık Emlak İlanları Ümraniye Kiralık Emlak İlanları Ümraniye Satılık Daire Ümraniye Kiralık Daire Ümraniye Satılık Ofis Ümraniye Kiralık Ofis Üsküdar Emlak İlanları Üsküdar Satılık Emlak İlanları Üsküdar Kiralık Emlak İlanları Üsküdar Satılık Daire Üsküdar Kiralık Daire Üsküdar Satılık Ofis Üsküdar Kiralık Ofis Zeytinburnu Emlak İlanları Zeytinburnu Satılık Emlak İlanları Zeytinburnu Kiralık Emlak İlanları Zeytinburnu Satılık Daire Zeytinburnu Kiralık Daire Zeytinburnu Satılık Ofis Zeytinburnu Kiralık Ofis

Babacanpremium,sembolistanbul,terracemix,hepistanbul,prestijpark,esenyurt,beylikdüzü,forsaleistanbul,propertyistanbul,citizenship,inistanbul,zafermahallesi,akbatıavm,realestate,amlak,amlakistanbul,forrent,forsale,residenceforrent,residenceforsale,satılıkdaire,kiralıkdaire,satılıkresidence,kiralıkresidence,arisgrand ,arisgrandtower, turkishcitizenship

Propertyistanbul,istanbulproperty,buypropertyinistanbul,luxurypropertyistanbul,buypropertyinistanbulturkey,istanbulpropertyforsale,propertyturkey,propertyinturkey,propertyforsaleinturkey,propertyadvisorturkey,salepropertyturkey,buypropertyinistanbulturkey ,luxurypropertyinturkey,buypropertyinturkey,propertyforsaleturkey,turkeyluxuryproperty, invest,amlakjet,imtilak,İstanbul homes

Realestateturkey,realestateagent,investproperty ,invest,investment,investinturkey,investments ,investistanbul,investfortomorow,investforyourfuture,propertiesforrent,propertyinvestment,propertiesforsale,properties,citiquestproperties,citizen ,citizenship,citizenshipinturkey,citizenshipbyinvestment

Aris Grand Tower Kiralik Daire,Babacan Premium Kiralik Daire,Bizz Towers Kiralik Daire,Central Hill Kiralik Daire,City Center Kiralik Daire,Cömert Kent Sitesi Kiralik Daire,Evviva Queen Kiralik Daire,Fi Life Kiralik Daire,Gümüş Panorama Kiralik Daire,HEP İstanbul Kiralik Daire,İstanbul Prestij Park Kiralik Daire,Mavera Ahsen Kiralik Daire,Mavera Konutları Kiralik Daire,Mavera Sefa Kiralik Daire,NCadde Kiralik Daire,N Cadde Ottoman Kiralik Daire,Olcay Sevalista Residence Kiralik Daire,Özlen Şehir Sitesi Kiralik Daire,Radius Residence Kiralik Daire,Self İstanbul Kiralik Daire,Sembol İstanbul Kiralik Daire,Şafak Residence Kiralik Daire,Terrace Mix Kiralik Daire,Trio Garden Kiralik Daire,Yaşam İstanbul Kiralik Daire, Kiralik Daire, Adm Piramit Residence Kiralik Daire, AKA Gold Life Residence Kiralik Daire, Almina Towers Kiralik Daire, Babacan Palace Kiralik Daire, Berke Sitesi Kiralik Daire, Crown Tower Kiralik Daire, Çağdaş Oba Evleri Sitesi Kiralik Daire, Delta Dubai Comfort Kiralik Daire, Esenpark Evleri Kiralik Daire, First Class Kiralik Daire, Fly Salmiya Kiralik Daire, Future Park İstanbul Kiralik Daire, Gümüşkent Kiralik Daire, Gümüşkent Sitesi Kiralik Daire, İnci Palas Kiralik Daire, Lap İstanbul Kiralik Daire, Lapistower Kiralik Daire, Lionia Yaşam Kiralik Daire, N Towers Kiralik Daire, Oba Bahar Evleri Sitesi Kiralik Daire, Oba Evleri Kiralik Daire, Olcaylar Talatpaşa Kiralik Daire, Özerkam Sitesi Kiralik Daire, Özyurtlar Ntowers Kiralik Daire, Regnum Astrum Towers Kiralik Daire, Sadak Evleri Kiralik Daire, Samsun Towers Kiralik Daire, Solarkent Sitesi Kiralik Daire, Venüs Residence Kiralik Daire, Ahteran İstanbul Kiralik Daire, Ardıçlı Evler Sitesi Kiralik Daire, Meydan Ardıçlı Kiralik Daire, Cananlar Sitesi Menekşe Evleri Kiralik Daire ,Çağdaş 93 Sitesi Kiralik Daire, Defne Evleri Kiralik Daire, Defne Evleri Ferda SitesiDefne Evleri Gökçağ SitesiErguvan EvlerErguvan Evleriİstinye Üniversite HastanesiKamelya Evleri A – 5Kamelya SitesiKardelen EvleriMenekşe Evler 162. Ada SitesiMenekşe EvleriMenekşe Evleri Yeşilyurt SitesiNlive BahçeşehirOrkide EvlerOrkide EvleriÖzyurtlarÖzyurtlar NtepeÖzyurtlar SitesiParkcityPark CityReis Kent SitesiSeçkinler SitesiSemerkand KonaklarıSemerkand Line EsenkentTaşkent KonutlarıUmut SitesiYasemin EvleriYeni Dünya Kamelya Evleri Esenyurt Park EvleriGoldist ResidenceGünvadi EvleriHera Club ResidenceKulvar ResidenceMavera CityOlcaylar SitesiPapatya Park EvleriRüya Yaşam EvleriStar Towers Demir ParkErguvan SitesiGülaçar SitesiNCadde HayatOrion ParkÖzyıldırım Grup Park EvleriSelvinaz Konakları Aker SitesiAkkent SitesiAkros İstanbulAli Ağa SuitArena ResidenceAyışığı Butik ResidenceAyışığı Halting PlaceAyışığı Vadi EvleriBankkent SitesiBella ParkBeyhill KonaklarıCemrekent SitesiCorner CityÇağdaşkent SitesiÇevreciler SitesiÇınaraltı EvleriDemir Kardeşler SitesiDoğuş SitesiEminada KonaklarıFerah ResidenceFirdevs EvleriGülşehir SitesiGümüş ResidenceGün Işığı Sitesiİmran Sitesiİsthanbul EvleriKorkmaz SitesiKulvar ResidenceNilüfer SitesiOzanlar SitesiÖzkent SitesiPapatya Residence 1Papatya Residence 2Park KonutlarıPhantom ResidencePhuket LifePrestige KonutlarıPrestij EvleriRoyal Garden ResidenceRüya KonaklarıRüya Yaşam EvleriSağlık KentSpor CityStudio LifeSultan KonutlarıŞanlı Obakent SitesiTHY Sitesi Kırmızı BloklarTHY Sitesi Yeşil BloklarTrendPark ResidenceTutku Life CenterTürkbükü ResidenceTürk Hava Yolları ( THY ) Sitesi Yeşil BloklarTwın Park EvleriVetro CityWestern ParkYeni Doğuş Sitesi ADS ResidenceAkros İstanbulAlara CityAltıntaş Okutan ParkAltınyıldız SitesiAltın Yıldız Sitesi 2Anfa Life ResidenceArena ResidenceAtabey SitesiAvenue ResidenceBaltık RezidansBeycenterBeyhill KonaklarıBey KonaklarıBeylikkent SitesiBeymahall ResidenceBeypark EvleriBlue ResidenceBulvar EvleriCity ForeverConcept 55Concepta PlazaÇağdaş Cem Kent SitesiÇınar Park RezidansDora EvleriEkmel SitesiEms 211 Park & ResidenceEsenbahçe KonutlarıEvviva ResidenceFildişi KonaklarıFly Family ResidenceGümüş Referans 2Ihlamur Evleri SitesiInnovia 1İst GardenİstHanBul Evleriİz TowerKent Palas 1Kent Palas 2Kuaskent SitesiKüçükşehir SitesiMahal İstanbulMar – İn 1 SitesiMarin 2 SitesiMarmara ConceptMor ResidenceMy FamilyNarçiçeği SitesiNewista ResidenceNew ResidenceNoveristÖnay Garden ResidencePapatya Park ResidencePapatya ResidencePlatin ResidencePremista ResidencePrestij SuitRayana Residence 1Rayana Residence 2Safir ParkStory ResidenceStory Residence 2Tezyuva SitesiTez Yuva SitesiTrendPark ResidenceTurgut Reis SitesiTutkuLife ResidenceYeni Yaşam Sitesi Açelya EvleriAçelya Evleri Ekin Başak SitesiAçelya Evleri İnci SitesiAçelya Evleri Mavi Gök SitesiAkasya EvleriAkasya Evleri Çaykaralılar SitesiAkasya Evleri Has Erdemkent SitesiAkasya Evleri Kimya SitesiAkasya Evleri Öncülkent SitesiAkasya Evleri Tem SitesiAkasya Evleri Uzmankent SitesiArya SitesiBahçekent SitesiÇaykaralılar Sarmaşık EvleriÇaykaralılar Sitesi Sarmaşık EvleriDefne EvleriEfes EvlerElitçağ SitesiErguvan EvleriGarden RustıcKamelya EvleriKardelen VillalarıMenekşe EvleriOrkide EvleriÖzdeniz VillalarıÖz Deniz VillalarıPark CityRegnum ElitkentSarmaşık Birlikkent SitesiSarmaşık Evleri Özdeniz SitesiSemerkand KonaklarıTruva EvleriYasemin Evleri Barış LifeBeyaz EvleriEskonakGarden CityGarden City 2Garden City 3Gümüş Evler SitesiGümüş Evler Sitesi 2Kadıoğlu Konakları Almira ResidenceBahçeşehir SitesiBelde Kent Ayazma EvleriÇağdaş Kent Çevreciler SitesiDemiryolcu SitesiGüzel Mevsim SitesiHalkkent SitesiHol Parkİkiz KonaklarKardeşkent 1Kardeşler Kent 2 SitesiKristalşehirKristal ŞehirOğuzkent SitesiÖdül İstanbulÖzuğur SitesiReferans MarmaraSen Ben SitesiUkra CityUkra City Satış OfisiYapı Kent Sitesi  İzbey KonaklarıMavera CityNover CityPapatya Evleri Kiptaş Esenyurt Konutları 4. EtapKiptaş Esenyurt Konutları 5. EtapNcity Esenyurt Açelya BloklarıAkbatı Mavi KuleAkbatı SitesiAkbatı Yeşil KuleAkkoza Açelya BloklarıAkkoza Begonya BloklarıAkkoza Çiğdem BloklarıAkkoza Defne BloklarıAkkoza Koru BloklarıAk TowersBahçeşehir SuitesBegonya Blokları AkkozaCrown DeluxeDumankaya Flex OffıceDumankaya Modern EvleriDumankaya Modern VadiFi Sıde BahçeşehirGaranti Koza ArenaKozapark AkkozaKozapark Akkoza BurgazKozapark Akkoza KınalıKozapark Akkoza SedefKoza ŞehirMakyol SantralMaximoon EvleriNidya SuitesNova PropertyOnur Park Life İstanbulYalçıntepe Residence Asrın KonutlarıBeyaz İnci Evleriİzpark KonutlarıKarahan EvleriKarahan Evleri 2Mavera KonutlarıMikana Park EvleriYeşilpark EvleriYeşil Park Evleri 2 92. YılmazkentAkıncı Evleri 1Akıncı Evleri 2Asrın KonutlarıBayburtlu KonutlarıElmas SitesiEsenbahçe KonutlarıLive Şelale EvleriMert LifeMilpark KonutlarıSaray Park EvleriSedef EvlerYeşilpark Evleri Aslan Yurdu SitesiAtaeli SitesiBeykoop A SitesiBeykoop D SitesiBeykoop SitesiBeykop SitesiDosteller SitesiEserkent SitesiFunda 2 SitesiFunda SitesiGünaydın Sitesiİstanbul Öğretmen Evleri Beylikdüzü SitesiKumcular SitesiL3 SitesiLotus Akıllı KonutlarıMavi Işık SitesiMor Menekşe SitesiÖdül Konut SitesiÖğretmenler SitesiÖzgür SitesiÖzlem Yuva SitesiPetek 53 SitesiProfesörler SitesiSerender SitesiSönmez SitesiUygar Kent SitesiVatan Yuvam SitesiYeni Eser SitesiYeşil Işık SitesiYeşil Ufuk Sitesi Babacan PremiumEge EvleriGül İstanbul EvleriGümüş PanoramaHayat Park 4Life in Vera SitesiPaşa EvleriPrestij ParkTerrace LotusTerrace MixYaşam İstanbul Ermanlar SitesiOlcay Doruk Kent SitesiOlcaylar Yıldız Park SitesiRüya Nefes ResidenceStar Towers Avrupark HayatEvalpark İstanbulFlora KonutlarıHayat ParkHayat Park 2Kiptaş Esenyurt 3. Etap KonutlarıSemt BahçekentStrada Plus Agena ParkFi-Yaka Esenşehirİzyap PrestijLemuria Ak TowersBerk KonaklarıBerk Ve Demirkaya KonaklarıEmin KonaklarıEsila KentEsila PremiumHacı Hüseyin SitesiMiran İstanbul EvleriUluhan Babil Kuleleri Beyhill PremiumBeylik EvlerBeyzade KonaklarıÇağdaş Cem Kent SitesiDelta Towers 2Emka SitesiEms 111 ResidenceFildişi Osmanlı KonaklarıGümüş LifeGümüş ParkGümüş ReferansGümüş Vadi EvleriHayat ResidenceHill İstanbul Konaklarıİmranlım Bloklarıİstanbul Evleriİsthanbul Evleriİz Tower Blue RezidansMarmara ResidenceMega Tower ResidenceNadide Evleri SitesiNoverist İstanbulOlcay Astera ParkOlcay ParkPapatya Park ResidencePapatya Residence 3Rüya Prestij ResidenceSemerkand EvleriToros KonutlarıTrendPark 2 ResidenceTurgutreis KonutlarıTurgut Reis SitesiTutku Life ResidenceYeşil Hasbahçe Konutları Bahadır KonutlarıBahar EvlerKiptaş Saadetdere EvleriN5 SuitesŞen Çınar Sitesi Berk Demirkaya KonaklarıBerk KonaklarıBey Residence Acun KentAk TowersCrown TowerHasbahçe Konaklarıİnci PalasKılıç TowerNTowersNTownRegnum Astrum TowersSar Life ResidenceUzay Evleri Beyza Aydın KonaklarıDr. Gürbüz Çapan SitesiGist Park EvleriKiptaş Esenyurt Saadetdere EvleriMelisa EvleriN5 SuitesÖzaydın SitesiSaadet BloklarıSaadet EvleriSebat SitesiŞençınar Saadet EvleriTorıum EvleriVonat Sitesi Nota ResidenceÖzyurtlar Garden CityÖzyurtlar N Şehir 112 Sağlıkçılar SitesiAşiyan SitesiBarış EvleriBura ResidenceEsbahçe KonaklarıEspark KonaklarıEvim YüksekdağFitowersFi YapıFly Garden ResidenceGümüş CityInnovia 2Innovia 3Innovia 4Kılıç GoldLive TerraceOlcay Point ResidenceÖnay Life ResidenceSarhan SitesiSar Life Residence Aris Grand TowerBabacan PremiumBizz TowersCentral HillCity CenterCömert Kent SitesiEvviva QueenFi LifeGümüş PanoramaHEP İstanbulİstanbul Prestij ParkMavera AhsenMavera KonutlarıMavera SefaNCaddeN Cadde OttomanOlcay Sevalista ResidenceÖzlen Şehir SitesiRadius ResidenceSelf İstanbulSembol İstanbulŞafak ResidenceTerrace MixTrio GardenYaşam İstanbul ADS ResidenceAkros İstanbulAlara CityAltıntaş Okutan ParkAltınyıldız SitesiAltın Yıldız Sitesi 2Anfa Life ResidenceArena ResidenceAtabey SitesiAvenue ResidenceBaltık RezidansBeycenterBeyhill KonaklarıBey KonaklarıBeylikkent SitesiBeymahall ResidenceBeypark EvleriBlue ResidenceBulvar EvleriCity ForeverConcept 55Concepta PlazaÇağdaş Cem Kent SitesiÇınar Park RezidansDora EvleriEkmel SitesiEms 211 Park & ResidenceEsenbahçe KonutlarıEvviva ResidenceFildişi KonaklarıFly Family ResidenceGümüş Referans 2Ihlamur Evleri SitesiInnovia 1İst GardenİstHanBul Evleriİz TowerKent Palas 1Kent Palas 2Kuaskent SitesiKüçükşehir SitesiMahal İstanbulMar – İn 1 SitesiMarin 2 SitesiMarmara ConceptMor ResidenceMy FamilyNarçiçeği SitesiNewista ResidenceNew ResidenceNoveristÖnay Garden ResidencePapatya Park ResidencePapatya ResidencePlatin ResidencePremista ResidencePrestij SuitRayana Residence 1Rayana Residence 2Safir ParkStory ResidenceStory Residence 2Tezyuva SitesiTez Yuva SitesiTrendPark ResidenceTurgut Reis SitesiTutkuLife ResidenceYeni Yaşam Sitesi

https://www.cinargayrimenkul.com.tr/

http://www.satilikdaireev.com/

http://www.forrentistanbul.com/

http://www.sarotkiralik.com/

http://www.sarot.com.tr/